• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија На Големо Природни Obsidian Камен Ѓердан Пари Буда Приврзоци Среќа За Жени Мажи Злите Духови Ѓердан Мода Накит
zoom_in

Трговија На Големо Природни Obsidian Камен Ѓердан Пари Буда Приврзоци Среќа За Жени Мажи Злите Духови Ѓердан

DEN 583.00 648.00

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 природни obsidian пари Буда pendant ѓердан 【Спецификација на Производот】 pendant големина околу 56*50*13mm 【опис на Производот】 Која избор на парична казна природни obsidian, врежан полиран. Таписерии изработка, за да се осигура дека вистинските материјал, може да го зголеми гас, стана Киргистан, зли духови, претовар, Среќа, да се промовира хармонија на јин и јанг, може да биде катастрофа олеснување, е врховен гитара. *****Реална Слика*****

Метална боја:
Јаже, верига, Монистра синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
DHSW-0165
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Материјал:
природен камен obsidian
Pendant:
пари Буда pendant
боја:
Црна
Џемпер синџир ѓердан:
pendnat ѓердан

Најдобри понуди..