• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Stauros Гроздобер Мажите Крстот Pendant Ѓердан Суштината Накит 2 слој Слајдови Pendant Ѓердан 2017 Нови
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Stauros Гроздобер Мажите Крстот Pendant Ѓердан Суштината Накит 2 слој Слајдови Pendant Ѓердан

DEN 169.00 198.72

Количина на стоки
check Тековен


Нерѓосувачки Челик Stauros Гроздобер Мажите Крстот Pendant Ѓердан Суштината Накит 2 слој Слајдови Pendant Ѓердан 2017 Нови

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
големи
Број На Модел На:
NK2164
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Набљудувач
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Occassion:
забава, подароци
дизајн:
Крстот Ѓердан
NecklaceType:
нерѓосувачки челик ѓердан
Тип На Производ:
Нерѓосувачки челик pendant ѓердан
боја:
Челик, злато
Стил:
моден ѓердан
моден накит:
слајд pendant ѓердан
Тежина:
small

Најдобри понуди..