• Намалена цена
  • Неодамнешно
Belle Убавицата и Ѕверот Уметност принцезата цртан филм pendant Ѓердан keyring ознака cufflink earring
zoom_in

Belle Убавицата и Ѕверот Уметност принцезата цртан филм pendant Ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 96.00 183.84

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Ѓердан :
стакло големина : 25mm
Должина : 50cm
Keyring :
стакло големина : 25mm
Бразлетна :
стакло големина : 18mm
должина : 17+5cm
Earring :
стакло големина : 16mm
cufflink :
стакло големина : 16mm
Прстен :
стакло 14mm
белешка :
стакло 18mm
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние ги користиме стакло како стакло дава непобедлива квалитет, а исто така убав тежина на pendant.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..