• Намалена цена
  • Неодамнешно
GLOWCAT Q0A98 Сребро Бронза Велосипед Воз Борец Едрење Брод, Авион, Брод Транспорт Pendant Ѓердан Ѓердан 18inch
zoom_in

GLOWCAT Q0A98 Сребро Бронза Велосипед Воз Борец Едрење Брод, Авион, Брод Транспорт Pendant Ѓердан Ѓердан 18inch

DEN 44.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен

Реден Број Q0 A98-Q16 A32
Ќе добиете
1pc Синџир
1/2pcs Pendant
Материјал
Легура
Главно Боја
Гроздобер Сребро & Бронза
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
Синџир И Стил
~ 45см,во инчи : 18" инчи
~ Вкупно 19 стилови ѓердан за У изберете
~ Кликнете на сликата за да ја отворите прошири видите.
Контакт
Никакви проблеми за цел превозот или pendant големина
Ве молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
GLOWCAT
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
Q0A98-Q16A32
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Во рамките на 16mm-33mm(приближно)
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Убавина
Компатибилност:
Никој
Is_customized:
Yes
Тема:
Убавина & Се Фестивал
Боја:
гроздобер сребро.
Синџир должина:
45см = 18 инчи
Ќе добиете:
1pc Pendant + 1pc Синџир
Стил:
19 стилови за да изберете
Контактирајте со нас:
Слободно & Среќен , Одговор во рок од 18 часа

Најдобри понуди..