• Намалена цена
  • Неодамнешно
Bonsny Макси Изјава Метални Легури Doberman Куче Ѓердан Ѓердан Синџир Јака Pendant Мода Нови Глеѓ Накит За Жените
zoom_in

Bonsny Макси Изјава Метални Легури Doberman Куче Ѓердан Ѓердан Синџир Јака Pendant Мода Нови Глеѓ Накит За

DEN 216.00 469.92

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
AN627
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
50mm x 37mm
Функција:
Расположение Tracker
боја:
црвена сина, кафена и сива
Дизајнер:
Ловец Ву
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
производство:
Bonsny накит Фабрика
Тежина:
16g
Материјал:
Легура
Должина:
45CM

Најдобри понуди..