• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Продажба Промоција Цинк Жените Класичен Колиер Макси Ѓердан Collares Стрелец Pendant Хороскопски Знак Стаклена Купола Ѓердани HZ1
zoom_in

2017 Продажба Промоција Цинк Жените Класичен Колиер Макси Ѓердан Collares Стрелец Pendant Хороскопски Знак

DEN 57.00 95.04

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Фото
Превозот
Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail .
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни денови откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Кина пост воздух mail и HKPAM : за 15-26 дена пристигне
EMS/DHL/UPS/ФЕДЕКС : за 3-7 дена пристигне
3. Нарачки на повеќе од $120 ќе се испрати бесплатен превозот од експрес, некои земјата треба да биде повеќе од 280
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. (Подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Се враќа :
Ако сакате да се вратите на стоки ,треба да платите такси превозот да се врати предметите.
Кога ќе бидете сигурни дека стоката ќе се врати е во добра состојба ,ние ќе рефундирање до вас веднаш.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство е наша цел!

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
A-727
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Метали боја:
Сребро и Бронза
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел слободни
itme име:
Стрелец Pendant

Најдобри понуди..