• Намалена цена
  • Неодамнешно
IJD8728 Миленичиња Куче/Мачка Шепа Печати Во Моето Срце Нерѓосувачки Челик Круг Cremation Urn Ѓердан Keepsake Пепел Накит Pendant
zoom_in

IJD8728 Миленичиња Куче/Мачка Шепа Печати Во Моето Срце Нерѓосувачки Челик Круг Cremation Urn Ѓердан Keepsake

DEN 339.00 398.40

Количина на стоки
check Тековен

За вашето задоволство
е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации. Ве молиме ни e - mail. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.тогаш може да го плати.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.ви благодарам многу. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас . Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
* Добредојдовте на нашата продавница : *
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
* Детали за производот : *
* Методи за плаќање : *
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.ви благодариме за вашиот
разбирање однапред.
* Реконструкција и Враќа : *
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
* Повратни информации & По продажба на Услуги : *
1.
* Пакување Детали : *
* Прашања и Повратни информации : *
1. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Метална боја:
pendant само, 3 еез pendant само, ѓердан кутија инка, pendant со chian, ѓердан и кутија, 5 компјутери pendant само, 10 компјутери pendant само
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
IJD8728
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1 кубни инчи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
пепел носителот
Шарм Тип:
Круг
Накит Тип:
cremation накит
Тип На Објект:
ѓердан
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 14g

Најдобри понуди..