• Намалена цена
  • Неодамнешно
12mm akoya Вистински Јужна Море корални црвено / бело/ black/ color/ розова/ Школка Бисер pendant Ѓердан Срцето Затворач 18 АА
zoom_in

12mm akoya Вистински Јужна Море корални црвено / бело/ black/ color/ розова/ Школка Бисер pendant Ѓердан Срцето

DEN 456.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Метали Тип:
Метални Легури,Сребро.
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ААА

Најдобри понуди..