• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно Изработени Holographic Срцето Ѓердан Рачно Изработени Симпатична Harauku Сребрени Златни Метални Ласерски Јака Панк Готски Појас Ѓердан
zoom_in

Рачно Изработени Holographic Срцето Ѓердан Рачно Изработени Симпатична Harauku Сребрени Златни Метални Ласерски

DEN 268.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Или не, ве молам, точно пред исплата. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе rec eive вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Повик& Панк
Боја : holographic со Златен Метал
Материјал : Кожа Faux
Вратот големина : се вклопува 29-39cm/11. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). сите Стилски Работи за вас!
Пакет Содржина :
1 PC Ѓердан ( ,Не еден ПАР. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Ние сме многу жал што не поддржуваат комбинираат поштарина.
Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата НАРАЧКА ID.
Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.Defaul ќе биде големината погоре. Сите рачно изработени со добра занаети.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boscavan
Pendant Големина:
3.5*3.5 см
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
33NNT6
Пол:
Жените
Материјал:
кожа
Должина:
30-39CM
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..