• Неодамнешно
Уникатен Дизајн Реално 925 Sterling Silver Срцето на Злато Мајка Pendant Ѓердани За Жените парична Казна Накит Најдобар Подарок за денот на Мајката
zoom_in

Уникатен Дизајн Реално 925 Sterling Silver Срцето на Злато Мајка Pendant Ѓердани За Жените парична Казна

DEN 767.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
1 Ние онлајн од понеделник до сабота 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
Уникатен Дизајн 100% Реално 925 Sterling Silver Срцето на Злато Мајка Pendant Ѓердани За Жените парична Казна Накит Најдобар Подарок за денот на Мајката
Материјал : 925 sterling silver
Пол : Жена
Моделирање : Срце На Мајка Ми Pendant
Боја : Сребрена
Производ Големина : 20.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
1 Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.
5 ве Молиме да Се забележи дека различни земја/ Contient испорачаната време се Разликуваат.
1 За било кои причини не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот предмети и ќе се врати превозот цена.4x14mm
Должина на Синџирот : 18inch
Квалитет : Excenlent
Други Предмети Во Нашата Продавница :
1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од страна на Хонг Конг Пост / Кина Пост
или ЕМС / DHL.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. ( Јужна Америка Најмал досега )
6 Нашите цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци.
Да се обезбеди да се плати Минимален Данок, Ние ќе ги прогласи како вашето барање или ниска вредност.
2 Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
925 фунта сребрен ѓердан
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
20.4x14mm
Материјал:
925 Sterling silver
Функција:
Декорација и одбележат
Метали Тип:
925 Sterling silver
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
боја:
Сребро.
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Тежина:
1.68g
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..