• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба Вистински 925 Сребрен 7 Стил Pendant Ѓердан со Подвижен AAAAA Циркон Родиум Позлатен Ѓердани
zoom_in

Топла Продажба Вистински 925 Сребрен 7 Стил Pendant Ѓердан со Подвижен AAAAA Циркон Родиум Позлатен Ѓердани

DEN 476.00 566.40

Количина на стоки
check Тековен


Должина:
45cm, 40
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Modian
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
2-3cm
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Се поставува
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри понуди..