• Намалена цена
  • Неодамнешно
MJD2477 Нерѓосувачки Челик Urn Спомен Pendant Ѓердан Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит
zoom_in

MJD2477 Нерѓосувачки Челик Urn Спомен Pendant Ѓердан Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит

DEN 6854.00 8064.00

Количина на стоки
check Тековен


Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
MJD2477
Pendant Големина:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
перформанси:
Завртка&Гумена Заптивка Обезбедува Тесна Печат Да Се Задржи Во Пепел
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Најдобри понуди..