• Намалена цена
  • Неодамнешно
6Pcs Пица Пријателство Ѓердани за Момчиња Девојчиња Креативни Pendant Организација Keepsake Ѓердан Накит Сребрена Боја Ѓердани
zoom_in

6Pcs Пица Пријателство Ѓердани за Момчиња Девојчиња Креативни Pendant Организација Keepsake Ѓердан Накит Сребрена

DEN 269.00 384.00

Количина на стоки
check Тековен

2 x 2 см (L*W)
Синџир : 50cm
Тежина : 43g
Забелешка : ве Молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум, пред да нарачате Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа дека на сликите се Вклучени : 6 x Ѓердан(збир На)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги ,тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек .Ако не беа сосема задоволни,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Кликнете на линкот подолу за да добиете повеќе попуст : Предлог : Штом поставување на цел, целосно го во половина час, така што можеме да го испратам до тебе, во прв пат.Ви благодариме!
1、Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Бесплатен Превозот,но Не и следење на информации и Подолго времето на чекање(околу 30-45 дена) 2、Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Полнење малку,со следење на infromation и со 25-35 дена времето на чекање. 2、Каде е мојот производ сега? Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот следење на информации, понекогаш е потребно повеќе време, повеќе отколку што се очекуваше, бидејќи тоа е меѓународен бизнис, ние треба повеќе време да се расчисти Обичај.
1、Како за трговија на големо и пад на превозот? Трговија на големо и dropshiping се и добредојдени. Можете да добиете во мојата продавница да знаете повеќе информациите кои и да се вашите ексклузивна забава. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Да биде јасно пред да можете да те направи избор и Добредојдовте во мојата продавница повторно.
6 Pcs Пица Пријателство Ѓердани за Момчиња Девојчиња Креативни Организација Keepsake Ѓердан Накит Сребрена Боја Линк Синџир Ѓердани Спецификација
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена
Големина : Прибл.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2 x 2 см
Број На Модел На:
NL93634
Бренд Име:
JOCESTYLE
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Пријателство Ѓердани за Момчиња и Девојчиња
Должина:
50cm

Најдобри понуди..