• Намалена цена
  • Неодамнешно
ЦВЕТ НА ЖИВОТОТ Pendant Светло Сина Pendant Духовна Накит Mandala Ѓердан Метафизички Света Геометрија HZ1
zoom_in

ЦВЕТ НА ЖИВОТОТ Pendant Светло Сина Pendant Духовна Накит Mandala Ѓердан Метафизички Света Геометрија HZ1

DEN 54.00 72.00

Количина на стоки
check Тековен

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Големина : Кол : 2. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент?s превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.5 cm Со 55cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС. Ви благодариме! : )
Благодарение Белешки!
Доколку ви се допаѓа нашата предмети,ве молиме препорачуваме нашиот сајт за вашите пријатели! Ние во голема мера appeciate тоа! : ).54 см) MOQ : 3 pc culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Црна Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 10 g
Јасна Слика :
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
A-081
Обликотшема:
Цвет
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
како Слика
Синџир Lenght:
55мм
Тежина:
10g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
фото стакло cabochon
Должина:
55cm+5cm

Најдобри понуди..