• Неодамнешно
Julie Ванг 6PCS Антички Бронза Шарм Ретро Зелена Животинско Був Суспензија Приврзоци Накит Earring Ѓердан Додаток
zoom_in

Julie Ванг 6PCS Антички Бронза Шарм Ретро Зелена Животинско Був Суспензија Приврзоци Накит Earring Ѓердан

DEN 134.40

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте во мојата продавница !
100% Нов Бренд И Висок Квалитет
Brandname : Julie Ванг
Реден Број : 52335
Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Виси
уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,Обетки
Материјал : Цинк Легура
Големина : 42*21*6mm
Боја : Како На Сликата Прикажана-Антички Зелена Бронза
КОЛИЧИНА : 6 PCS
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Како да конвертирате сантиметри да инчи
1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи :
1cm = (1/2.54) = 0.3937007874
На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 :
d () = d (cm) / 2.54

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
52335
Бренд Име:
Julie Ванг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
КОЛИЧИНА:
6Pcs
Големина:
42*21*6mm
боја:
античкиот зелена бронза
Користи:
Симпатична шарм за Патент повлекува, Нараквици,Ѓердани Earring Acccessory

Најдобри понуди..