• Намалена цена
  • Неодамнешно
Cosplay Harajuku Вештерка Ѓердан рачно изработени Сребрени Писмо Зборот Име Ѓердан Црна BDSM Фетиш Ропство Јака Ѓердан
zoom_in

Cosplay Harajuku Вештерка Ѓердан рачно изработени Сребрени Писмо Зборот Име Ѓердан Црна BDSM Фетиш Ропство

DEN 674.00 748.80

Количина на стоки
check Тековен

сите Стилски Работи за вас!
Пакет Содржина :
1 PC Ѓердан ( ,Не еден ПАР.
Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Време На Испорака
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
12 месеци Производителот .3" вратот големина
Answer : ___________________________ Note : Ова е за 1 компјутер Ѓердан. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата НАРАЧКА ID.
Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. без мало пакет )
Ние Брод на Светот, освен Кина, Луксембург, Нигерија, Хонг Конг, и ние не бродот да APO/FPO. Повик& Панк
Боја : Сребро Писмо со Црна Кожа Faux
Материјал : Faux Кожа & Метал
Писмо Високи : 35mm
Вратот големина : се вклопува 29-39cm/11. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Cosplay Harajuku Вештерка Ѓердан 100% рачно изработени Сребрени Писмо Зборот Име Ѓердан Црна BDSM Фетиш Ропство Јака Ѓердан
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boscavan
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
33NNT6
Пол:
Жените
Pendant Големина:
3.5*3.CM
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
кожа
Должина:
30-39CM
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..