• Намалена цена
  • Неодамнешно
Продажба Вистински Колиер Collares Феникс Накит Златна Птица Фото Ѓердани Стаклена Купола Pendant Ѓердан Animakl Изјава Подароци HZ1
zoom_in

Продажба Вистински Колиер Collares Феникс Накит Златна Птица Фото Ѓердани Стаклена Купола Pendant Ѓердан Animakl

DEN 57.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на нашата продавница
гроздобер феникс накит златна птица фото ѓердани стаклена купола pendant ѓердан animakl изјава ѓердани подароци жени
Ставка Детали :

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2.5 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
рачно изработени накит earring
Повод:
партија,свадба,ангажман,годишнина,подарете
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни

Најдобри понуди..