• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден Бренд За Накит Црна Ѓердан Ѓердан За Жените Месечината Pendant Ѓердан Голема Изјава Голема Јака Женска Вратот Ѓердани 2017
zoom_in

Моден Бренд За Накит Црна Ѓердан Ѓердан За Жените Месечината Pendant Ѓердан Голема Изјава Голема Јака Женска

DEN 86.00 122.40

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Naomy-N5216
Бренд Име:
Naomy&ZP
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Други
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
10g

Најдобри понуди..