• Намалена цена
  • Неодамнешно
Фунта Сребрен Накит, Ѓердани, Круг Приврзоци Модата Жените Жените Бесплатен Превозот Нови Ѓердани Популарни накит Накит n680
zoom_in

Фунта Сребрен Накит, Ѓердани, Круг Приврзоци Модата Жените Жените Бесплатен Превозот Нови Ѓердани Популарни

DEN 183.00 201.12

Количина на стоки
check Тековен


1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 12-25 работни дена ЕМС 8-12 работни дена >= $200 DHL/Федекс/UPS-от 3-8 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 2. Повратни информации ве молиме контактирајте со нас пред да давате негативни повратни информации,ве молиме да ни даде уште една шанса да ги задоволи вас повторно.навистина цениме што соработка. 3. Пораката ве молиме оставете порака за веб-сајт додека не преку е-маил за боја и големина сакате, пред да направите исплата,па нешта кои пакет на предмети може да се види на вашето барање.
4-20 поставува следново за да превозот употреба : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг), и хонг конг Пост Воздух Mail (≤ 2 кг) Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUEYIN
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
RM14
Должина:
18
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди..