• Намалена цена
  • Неодамнешно
Индија Стил Шарени Монистра Синџир Круг Ѓердан Ѓердан Бела Панделка Трендовски Вратот и Јаката Булчински Ѓердан За Свадба партија
zoom_in

Индија Стил Шарени Монистра Синџир Круг Ѓердан Ѓердан Бела Панделка Трендовски Вратот и Јаката Булчински Ѓердан

DEN 125.00 140.64

Количина на стоки
check Тековен


Индија Стил Шарени Монистра Синџир Круг Ѓердан Ѓердан Бела Панделка Трендовски Вратот и Јаката Булчински Ѓердан За Свадба партија
Производство :
Индија Стил Шарени Монистра Синџир Круг Ѓердан Ѓердан Бела Панделка Трендовски Вратот и Јаката Булчински Ѓердан За Свадба партија
Реден Број :
xl02099
Големина на :
Должина : 31cm
Тежина :
15g

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
xl02099
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Лента
Тип На Објект:
Белата Панделка Трендовски Вратот и Јаката Булчински Ѓердан За Свадба партија
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
Во 7 дена
Клучни зборови:
Индија Стил Шарени Монистра Синџир Круг Ѓердан Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
is_customized:
Yes
Материјал:
Лента,Стакло,Акрилик,Кристал,Цинк Легура

Најдобри понуди..