• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нова Пролет Памук Џемпер Жените Зима Pullover Долг Ракав V деколте, Плетени Џемпер Блузи, за Жени Есен Женски Џемпер
zoom_in

2017 Нова Пролет Памук Џемпер Жените Зима Pullover Долг Ракав V деколте, Плетени Џемпер Блузи, за Жени Есен

DEN 442.00 631.20

Количина на стоки
check Тековен


Ви благодариме за вашиот интерес во оваа точка,ова е сосема нов добар квалитет и ниска цена. Состојба : 100% Нов Бренд Со Висок Квалитет! Материјали : 90% памук и 10% кашмир Боја : бела,црна,црвена, сива, каки Големина : Слободен Големина Дебелина : тенок Мека индекс : добро мекост Флексибилност : умерена Карактеристики : 1.Сосема нов и висок квалитет на меки материјали. 2.Мулти - цврсти бои ,црна ,црвена, бела,сива. 3.Дебели и тенки стил за рана пролет. 4.Одлична мекост материјал. 5.Добра флексибилност да се водат. Пакет се Вклучени : 1* жените солидна pullover Забелешка 1 : 1 инч =2.54 см,, 1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можеле да бидат малку различни во боја,бидејќи на монитор амбиент. Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување Pls прочитате описи внимателно пред цел. Ако имате било какви прашања, pls дозволете ми да знам. Мерка во Инчи

Купувачот се покаже од Itao : https : //ru.itao.com/item/10005921441481
За повеќе убави стилови ,ве молиме да ги погледнете :

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
90% памук 10% кашмир
Бренд Име:
samisasen
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Кашмир,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Дебелина:
Тенка
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
жена pullover пролет 2016 година
Техника:
Компјутер Плетени
Точка име :
жена плетени џемпер
Сезоната:
Зима Пролет, Есен
Материјал:
памук и кашмир
Големина:
слободни
боја:
бела ,црвена ,црна
Стил:
Моден неврзан
функција 1:
жена блузи pullover
Карактеристика 2:
жена зима pullover 2016 година
функција 3:
жена pullover пролет 2017
карактеристика 4:
Долг Ракав

Најдобри понуди..