• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Лето Везени Флорални Капчиња Чипка Јакна Shawl кратко sleeve Јакна Грб сончање на Плажа Cover up blusa
zoom_in

2017 Лето Везени Флорални Капчиња Чипка Јакна Shawl кратко sleeve Јакна Грб сончање на Плажа Cover up blusa

DEN 567.00 609.60

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да давате не позитивен фидбек. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2~5 работни дена по исплата потврда.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот враќа.Превозот обично трае околу 7~30 работни дена.
Сите наши предмети дојде со една месеци гаранција. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена да се обезбеди ефикасна и брза испорака.
Слики :
Ние прифаќаме Alipay тука."Бесплатен превозот" објект ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух пошта која може да се провери и да се следи онлајн.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел.Ако тоа се случи,само контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.Ви благодариме за вашиот вид соработка!
Мерење : (единица : cm)
Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира(како што се лошите временски услови и сл. Овие трошоци се buyer’s одговорност.
Ние само брод вашата потврди адреса.
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
2017 Лето Везени Флорални Капчиња Чипка Јакна Shawl кратко sleeve Јакна Грб сончање на Плажа Cover up blusa
Напомена : Бидејќи Русија пост нова политика за полно име,ве молиме секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса.
2,ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Сите истражувања и совети се топло добредојдени !Се надевам на среќен и долгорочна соработка со вас во иднината!
^_^ Ви благодариме за вашиот љубезно ги поддржува и многу да помогне!Ви посакувам среќен шопинг! ^_^.

Пол:
Жените
Број На Модел На:
161225
Стил:
Моден
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
вез чипка
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Cardigans
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Отворете Бод
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
cardigan жени
Ткаенини:
Чипка
боја:
Бела,Црна,Беж
Големина:
Free
Функција:
Вез
Стил:
Моден
Фитнес:
погоден
За сезоната:
Лето
За народот:
16~46 години
Продажба на метод:
едно парче слободен испорака

Најдобри понуди..