• Намалена цена
  • Неодамнешно
Голем Стил Batwing Ракав Шупливи Дизајн Круг Вратот Памук Џемпер Жените Трикотажа Жените Пролет Camisola Trui
zoom_in

Голем Стил Batwing Ракав Шупливи Дизајн Круг Вратот Памук Џемпер Жените Трикотажа Жените Пролет Camisola Trui

DEN 960.00 1009.92

Количина на стоки
check Тековен


Голем Стил Batwing Ракав Шупливи Дизајн Круг Вратот Памук Џемпер Жените Трикотажа Јакна Жените Пролет Camisola Trui

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
42% Модални, 40.2% Памук, 17.8% Најлон.
Техника:
Станот Плетени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Suharvest
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Модални,Памук
Број На Модел На:
1619120-2
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Стил:
Моден

Најдобри понуди..