• Неодамнешно
2018 Шик Топло Turtleneck Краток Зимски Џемпер Pullover Секси Скокач Основните Лабава Плетени Pullovers 4 Бои
zoom_in

2018 Шик Топло Turtleneck Краток Зимски Џемпер Pullover Секси Скокач Основните Лабава Плетени Pullovers 4 Бои

DEN 863.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *предметот е SKU број *Сликата на неисправни монистра. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.5 XL 48 102 67 0. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде 5-15% ПОПУСТ ПОПУСТ за вашата следна цел. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Компресирана, Еко-Пријателски, Брз Сува
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..