• Намалена цена
  • Неодамнешно
Италија Стил Долг Џемпер Жените Секојдневен Памук Жените Џемпер Бела Camisola Trui Се Повлече Femme Бренд
zoom_in

Италија Стил Долг Џемпер Жените Секојдневен Памук Жените Џемпер Бела Camisola Trui Се Повлече Femme Бренд

DEN 1056.00 1111.20

Количина на стоки
check Тековен

Италија Стил Долг Џемпер Жените Секојдневен Памук Жените Џемпер Бела Јакна Camisola Trui Се Повлече Femme

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
7619701 долго-2
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
73.4% Viscose, 26.6% Најлон
Бренд Име:
Suharvest
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Најлон,Микрофибер
Декорација:
Никој

Најдобри понуди..