• Намалена цена
  • Неодамнешно
без ракави, плетени вест топло долго поврзана џемпери pullovers женски вест 2017 Нова есен зима дами врвот жена без ракави џемпер
zoom_in

без ракави, плетени вест топло долго поврзана џемпери pullovers женски вест 2017 Нова есен зима дами врвот

DEN 619.00 1031.04

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте во мојата продавница!
Најниската цена, од прва класа на услуги
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи на рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
Бесплатни димензии : должина : 69-75 см биста : 90 cm

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Бренд Име:
GRTXIN
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
X16122702
Техника:
Компјутер Плетени
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри понуди..