• Намалена цена
  • Неодамнешно
E-XY Шарени Силикони Бенд Нон-Пропадна Прстен Внатрешниот Дијаметар 18mm E Cig Додатоци Силикони Прстени, Ѓердани За E Цигара
zoom_in

E-XY Шарени Силикони Бенд Нон-Пропадна Прстен Внатрешниот Дијаметар 18mm E Cig Додатоци Силикони Прстени, Ѓердани

DEN 78.00 86.40

Количина на стоки
check Тековен


Шарени Силикони Бенд Нон-Пропадна Прстен Внатрешниот Дијаметар 18mm E Cig Додатоци Силикони Прстени, Ѓердани За E Цигара
Големина : 18*12*2mm
Боја : Шарени. микс боја
Материјал : силикон

боја:
Повеќе
Број На Модел На:
Силиконски прстен
Тип На Објект:
Декоративни Заштита На Бендот/Маска/Торба
Компатибилен Модел:
Механички Мо, Atomizer
Бренд Име:
E-XY
Материјал:
силикон
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
1100mAh

Најдобри понуди..