• Намалена цена
  • Неодамнешно
E-XY Чистење Алатка за RDA Серпентина Жица Четка Восок Алатка Нерѓосувачки Челик Чисти Алатка за RDA RDTA Серпентина Восок Atomizer
zoom_in

E-XY Чистење Алатка за RDA Серпентина Жица Четка Восок Алатка Нерѓосувачки Челик Чисти Алатка за RDA RDTA Серпентина

DEN 1065.00 1183.68

Количина на стоки
check Тековен


Најновите Чистење Алатка за RDA Серпентина E Цигара Atomizer Серпентина Жица Четка Нерѓосувачки Челик Жица за Чистење со Четка Восок Чисти Алатка
Точка Име : RDA Atomizer Серпентина Чисти Алатка
Материјал : Нерѓосувачки Челик

Број На Модел На:
Серпентина Жица Четка
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
алатки за полнење
Бренд Име:
E-XY
Компатибилен Модел:
серпентина жица
Капацитетот На Батеријата:
1100mAh

Најдобри понуди..