• Намалена цена
  • Неодамнешно
KODASKIN CNC Трки Времето Прозорец Покритие За Ducati Diavel Чудовиште 696 796 1000
zoom_in

KODASKIN CNC Трки Времето Прозорец Покритие За Ducati Diavel Чудовиште 696 796 1000

DEN 764.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Тип На Објект:
мотор мотор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
15inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Име На Модел:
Ducati Diavel Чудовиште 696 796 1000
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
15inch
Специјални Функции:
Дербито На Мерењето Прозорец Маска

Најдобри понуди..