• Неодамнешно
2017 Насловна Автоматизација Ѕиден штекер ретро бакар стил plug 5holes 2USB
zoom_in

2017 Насловна Автоматизација Ѕиден штекер ретро бакар стил plug 5holes 2USB

DEN 600.00

Количина на стоки
check Тековен


се обрне внимание : ќе се направи ред и забелешка боја, ако тоа avairable боја

Тип:
ретро бакар socket
боја:
86SK5K2U16JFGG, 86SK5K2U16HFGGN
Примена:
Станбени / Општа Намена
Број На Модел На:
86SK5K2U16HFGGN
Заземјување:
Стандард Заземјување
Бренд Име:
YUETAI
Номинална Струја:
16A
Стандард:
РЕТРО БАКАР+ 5 ДУПКИ +2USB

Најдобри понуди..