• Намалена цена
  • Неодамнешно
8-портен USB брз полнач главата телефон рамни панел интелигентни екранот мулти-порта мулти-функција на мобилен телефон универзален приклучок 2A
zoom_in

8-портен USB брз полнач главата телефон рамни панел интелигентни екранот мулти-порта мулти-функција на мобилен

DEN 1642.00 1728.00

Количина на стоки
check Тековен


Производ параметри :
Влезниот напон 100-240 V
Излезен напон 5 V ~ 5.4 V
Излезна струја 8.2 A (5 V = 8.2 А)
Поле на примена :
Погоден за USB интерфејс, MP3, MP4, мобилни телефони, мобилни моќ, Таблет КОМПЈУТЕР, Bluetooth звучници, картичка јазик, и така натаму.
Карактеристики :
1 8 USB интерфејс
2 висок ефикасноста на полнење, 5 V постојан струја 8.2 А.
3 користете широк спектар на производи за USB интерфејс за полнење.
5 Производ Големина : 175 * 120 * 37 MM

Бренд Име:
tecman
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
TM9+

Најдобри понуди..