• Намалена цена
  • Неодамнешно
30pcs/многу со dhl или fedex 2 Во 1 Двоен LCD Дисплеј Железнички Дигитални Напон Тековната Ammeter Voltmeter AC80-300V 99.9 40% ПОПУСТ
zoom_in

30pcs/многу со dhl или fedex 2 Во 1 Двоен LCD Дисплеј Железнички Дигитални Напон Тековната Ammeter Voltmeter

DEN 16118.00 25996.80

Количина на стоки
check Тековен

9 не надворешни AC трансформатор.ЗАБЕЛЕШКА : ако стоката ги испратите на вашата земја треба да плати данок , тоа треба да се плати од страна на себе си , се надевам u може да се разбере , благодарение 30pcs/многу со dhl или fedex 2 Во 1 Двоен LCD Дисплеј Железнички Дигитални Напон Тековната Ammeter Voltmeter AC80-300 V 99.9 Активен моќ 0-30000 W ( кога напонот AC80-300v) Дисплеј Dual LED Дисплеј Оперативни Температура -10°c~ 50°c Влажност 20-80% D52-2042-железнички дигитален дисплеј на AC напон, струја двојна се прикаже табела се прикажани истовремено се мери на AC напон и AC струја на инструментот. Едноставно мерење коло жици низ мала дупка на десната страна на инструмент може да се заврши тековниот мерења. Нарачаните инструмент за мерење на струја во рамките на опсег 99. особено дома [DZ47 / C45 / воздух прекинувач] да го промените вкупно линии инсталиран од страна на инструментација, во реално време следење на апарати за дома во употреба (напон * тековна = моќ, а со тоа да се пресмета сегашната употреба на сите електрична енергија е исто така погодно кога ќе одат надвор да се види дали постои голем тековната шоуто, мора да се избегнуваат заборавајте да го исклучите апарати за домаќинство, кога ќе одат надвор да се кандидира на некои моќ, така трошат електрична енергија и ресурси!) Сега апарати за дома и повеќе, кога ќе го видите тековна метар голема, можете да селективно се затвори работи апарати за да се избегне прегревање на колото жици на стареење жици и да предизвика воздух прекинувач патување, со текот на времето може да предизвика истекување на пожари внатре и така натаму.9 На надворешни трансформатор.

Димензии:
Нормално
Број На Модел На:
1
Температурата На Работа:
Нормално
Бренд Име:
JUANJUAN
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
AC
Точноста Класа:
Нормално
Мерен Опсег:
80-300V

Најдобри понуди..