• Неодамнешно
ЕДИНИЦА UT585 Дигитални RCD Истекување Заштита Switch Тестер
zoom_in

ЕДИНИЦА UT585 Дигитални RCD Истекување Заштита Switch Тестер

DEN 13127.52

Количина на стоки
check Тековен

Напојува директно од тестирање субјектот (A/C 220 V/50 Hz); 7.

Број На Модел На:
UT585
Температурата На Работа:
0 - 40 ℃
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
DIY Материјали:
Електрични
Мерење На Напон Спектар:
60V-400V
Димензии:
210mm*175mm*90mm
Мерење Inductance Опсег:
50-60Hz
Дисплеј Тип:
Дигитален Дисплеј
Мерење Capacitance Опсег:
--
Мерење На Струја Опсег:
10mA/20mA/30mA/100mA/300mA/500mA
Мерење На Отпор Опсег:
--

Најдобри понуди..