• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дигитален LED AC Voltmeter Ammeter AC 200.0-450.0 V 0.01-100A HD Екран во Боја 180degree Целосна Агол на Гледање Volt Amp Вати KWh Метар
zoom_in

Дигитален LED AC Voltmeter Ammeter AC 200.0-450.0 V 0.01-100A HD Екран во Боја 180degree Целосна Агол на Гледање

DEN 617.00 881.76

Количина на стоки
check Тековен

999 kwh минимална резолуција е 0. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Жица Врска
1.На метар ќе бидат уништени кога ќе се направи погрешен метод на конекција со напон на текст(зелена терминал) и средно тековната трансформатор(сина терминал). Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите предмети.
Топло Препорачувам
Дигитален LED AC Voltmeter Ammeter AC 200.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Брзина : 2 пати во секунда
4. Среќен шопинг онлајн. Опсег :
AC напон : AC 200.01-100 A HD Екран во Боја 180degree Целосна Агол на Гледање Volt Amp Вати KWh Метар
1.99 kwh минимална резолуција е 0.0 V
AC струја : AC 0-99.
П : дали постои Следење на Број за мојот објект?
О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Express
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме !
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. резолуцијата е 0,1 W (
Електрична енергија : 0-9999999 Kwh
0-9999. Зачуваните електрична енергија ќе се акумулираат продолжи кога метар моќ-за следниот пат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Според врска график, поврзување на зелена жица од средно тековната трансформатор сини терминал на метар и да се направи жица на мерење коло низ дупка во тековната трансформатор. Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Снабдување со енергија и да почне да се измери и да се прикаже резултатот.

Бренд Име:
KETOTEK
Број На Модел На:
AC напон тековната метар
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
79x43x48mm
Напојување:
AC
Точноста Класа:
1%+/-2 зборови
Мерен Опсег:
AC200.0-450.0 V 0.01-100A

Најдобри понуди..