• Намалена цена
  • Неодамнешно
10PCS/Многу 6x30mm Керамика Цевка Осигурач Брз Удар Керамика Осигурувачи 250V 10A
zoom_in

10PCS/Многу 6x30mm Керамика Цевка Осигурач Брз Удар Керамика Осигурувачи 250V 10A

DEN 57.00 59.52

Количина на стоки
check Тековен


250 V
големина
тековната
количина
6*25mm


10 A
големина
тековната
количина
6*30мм

5 A
10 A
15 A
Напомена : Постојат два вида на комбинации
Пакет содржи :
10 x 3А Керамика Цевка Осигурач
10 x 5 A Керамика Цевка Осигурач
10 x 10 A Керамика Цевка Осигурач
10 x 15 A Керамика Цевка Осигурач
Пакет содржи :
5 x 1А Керамика Цевка Осигурач
5 x 2 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 4А-Керамика Цевка Осигурач
5 x 5 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 6 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 8 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 10 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 16 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 20 A Керамика Цевка Осигурач
5 x 32 A Керамика Цевка Осигурач
Може да го најдете вашиот дел број? Ве молиме оставете порака за нас

Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
BS1362
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Висок Напон
Материјал:
Керамика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
core set

Најдобри понуди..