• Намалена цена
  • Неодамнешно
реле NV23KCS0.55 DC12V NV23KCS0.55-DC12V 12VDC DIP5 5PCS/МНОГУ
zoom_in

реле NV23KCS0.55 DC12V NV23KCS0.55-DC12V 12VDC DIP5 5PCS/МНОГУ

DEN 982.00 1056.00

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.

Теорија:
Електромагнетни Штафета
Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Авто
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
NV23KCS0.55 реле

Најдобри понуди..