• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пред Жичен 4 Pin Реле Монтажа База Реле Приклучок за Носител Со Среден Спои On/Off 4-Pin Звучници со Кабел 18AWG 30A DC12V
zoom_in

Пред Жичен 4 Pin Реле Монтажа База Реле Приклучок за Носител Со Среден Спои On/Off 4-Pin Звучници со Кабел

DEN 120.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен


Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат. default mail Кина Пост. : )
Со Почит.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .
Пакетот вклучува :
1x Реле
1 x Socket
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
4 Pin Реле База Штекер Со Реле
Сосема Нов !!!
Спецификации :
Контакт Оценка : 30 A
Пред Звучници со Кабел : 18 AWG
Тело Материјал : Polyamide
Напон : 12 V DC
Боја : Црна
Големина : Како на сликата прикажани
Количина : 1pc
Карактеристики :
Тешки да се биде или не (on/off) реле
Пред-Жичен Приклучоци се идеални за поширок опсег на автомобилската додаток конекции.Ние ќе направиме подобро! -
.
Ве молиме проверете колку што е можно пред да го купат.
Настава не е вклучена. Пратки во најбрзо време.
ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас.
Fitment : 30 A осигурач
Забелешки :
Ве молиме проверете ги фотографиите повторно да бидете сигурни дека тие се оние што треба.

Употреба:
Авто
Теорија:
реле socket

Најдобри понуди..