• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња WXD3-12 10K Прецизност Мулти Shift Potentiometer
zoom_in

2 парчиња WXD3-12 10K Прецизност Мулти Shift Potentiometer

DEN 104.00 117.60

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Тип : Potentiometer Извиткани Толеранција на отпор : 5% Отпор : 10 K Број на Модел : WXD3-12 Големина : 2*5cm/0.79"*1.97" (D*H) Количина : 2 парчиња Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 парчиња x WXD3-12 10 K Прецизност Мулти Shift Potentiometer

Број На Модел На:
1A0835
Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди..