• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs Керамички осигурач 5*20mm 1.5 А 250V 1500mA 5*20 1.5 А 250V Керамички осигурач Нови и оригинални Висок квалитет осигурач
zoom_in

100pcs Керамички осигурач 5*20mm 1.5 А 250V 1500mA 5*20 1.5 А 250V Керамички осигурач Нови и оригинални Висок

DEN 311.00 327.36

Количина на стоки
check Тековен


100pcs Керамички осигурач 5*20mm 1.5 А 250 V 1500m A 5*20 1.5 А 250 V Керамички осигурач Нови и оригинални Висок квалитет осигурач

Големина:
1500mA
Стандарди За Безбедност:
IEC
Кршење Капацитет:
Ниска
Бренд Име:
NIUKETAT
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5*20mm 1.5 Керамички осигурач
Материјал:
Керамика
Употреба:
керамички осигурач

Најдобри понуди..