• Неодамнешно
трговија на големо 100pcs/многу RW-SH-112D 10A 5feet реле
zoom_in

трговија на големо 100pcs/многу RW-SH-112D 10A 5feet реле

DEN 1500.00

Количина на стоки
check Тековен


трговија на големо 100pcs/многу RW-SH-112 D 10 A 5feet реле

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
RW-SH-112D
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
12V

Најдобри понуди..