• Намалена цена
  • Неодамнешно
36V350W задните касета Моторни Bicicleta Електричен Велосипед Велосипед вртежен момент сензор Конверзија Комплет со 20/24/26/27.5/28 Задните Тркала
zoom_in

36V350W задните касета Моторни Bicicleta Електричен Велосипед Велосипед вртежен момент сензор Конверзија Комплет

DEN 15914.00 16752.00

Количина на стоки
check Тековен

36 V18 A гревот-бран контролер(без бучава)
3. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми. Ако имате моторни и батеријата, веќе може да се купи контролер поставува од EUNORAU продавници премногу.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес.36 V350 W задните касета центар моторни комплет со 20/24/26/27.ИО-АВТОБУС кабел 1 T4(исто како BBS)
5 : Право Палецот гас
6. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.850 C/DPC-14 шарени TFT дисплеј
4.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи.EUNORAU центар моторни комплет имаат 36 V250 W верзија,36 V350 W верзија,48 V500 W верзија и 48 V1000 W верзија,250 W верзија, 350 W верзија и 500 W верзија е за улична употреба, 1000 W верзија е за off road употреба,250 W комплет со предните тркала мотор,гревот-бран контролер и шарени LCD дисплеј со USB приклучок, 35 0w комплет со задните тркала мотор,синусна бран контролер и шарени LCD дисплеј со USB приклучок 500w комплет со предните тркала мотор,блок-бран контролер и шарени LCD дисплеј со USB приклучокот на 1000 W комплет со задните тркала мотор,гревот-бран контролер и шарени LCD дисплеј со USB приклучок. П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .

боја:
20inch, 26inch, 28inch, 24inch, 275inch, Не-rim
Напон:
36V
Wattage:
301 - 400w
Бренд Име:
EUNORAU
Тип На Мотор:
Brushless Опрема Центар Мотор
дизајн:
Brushless
SKU:
ЕНА-350W-20RB,ЕНА-350W-26RB,ЕНА-350W-28RB,ЕНА-350W-24RBENA-350W-27.5 RB
Контролор:
36V18A
Екранот:
850C
ИО-АВТОБУС кабел:
1t4
Пригушување:
палец гас

Најдобри понуди..