• Намалена цена
  • Неодамнешно
Emersongear LBT6094A Стил Тактички Вест Со 3 Пошта Лов Airsoft Воени Борбени Опрема EM7440 Multicam AOR Каки Mandrake
zoom_in

Emersongear LBT6094A Стил Тактички Вест Со 3 Пошта Лов Airsoft Воени Борбени Опрема EM7440 Multicam AOR Каки

DEN 4175.00 5963.52

Количина на стоки
check Тековен


1)Големина :
Вест Телото : (Ширина)29cm×(Висина) 40cm×(Половината)75-125cm
1 додаток торбичка : 23cm×15cm× 11cm
1 радио торбичка : 20cm×6cm x 7 cm
3 списание торбичка : 8cm×22cm×7cm
Посебна забелешка : Не вклучува панел
1) MOLLE Систем за прикачување пошта и додатоци
2)Голема површина на кука&јамка, повеќе погодно за уривање.
3)Рамо ремени со кука&јамка се прилагодливи и се отстранува.
4)внатрешната мрежа торба, може да поставите мапи и други мали предмети
5), Вклучувајќи и 1 додаток торбичка,1 радио торбичка и 3 списание торбичка.

Бренд Име:
emersongear
Пол:
Мажи
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди..