• Неодамнешно
0805 LED компонента пакети црвена зелена сина, бела портокалова (50pcs) SMD LED 50pcs/многу
zoom_in

0805 LED компонента пакети црвена зелена сина, бела портокалова (50pcs) SMD LED 50pcs/многу

DEN 43.20

Количина на стоки
check Тековен


0805 SMD LED ДИОДА пакет
Секоја од следниве 5 бои беше 10 (вкупно 50)
Црвено : 10pcs
Жолта : 10pcs
Сина : 10pcs
Бела : 10pcs
Зелена (жолта или зелена) : 10pcs

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, 5 бои 10pcs
Бренд Име:
SZYTF
Број На Модел На:
0805 LED

Најдобри понуди..