• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Кул Дизајн Купер Змеј Топка Кварц Џеб Види Антички Џеб Часовници Ѓердан Pendant За Жени Мажи Со Долг Синџир На
zoom_in

2017 Кул Дизајн Купер Змеј Топка Кварц Џеб Види Антички Џеб Часовници Ѓердан Pendant За Жени Мажи Со Долг Синџир

DEN 158.00 176.16

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики На Производот 1. Дијаметар : Околу 4.5 cm 2. Дебелина : Околу 1.5 cm 3. Вкупната Должина на Синџирот : За 80см 4. Тежина : Околу 55 g Пакет Содржина - 1 x Џеб Watch - 1 x Синџир
Производ Екранот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Бренд Име:
Gorben
Рамки Функција:
Еднонасочно
Функција:
Змеј
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
P255
Случај Материјал:
Акрилик
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
1.78 инчен
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..