• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ретро Бронза Зајакот Шупливи Кварц Џеб Види Ѓердан Фоб Синџир Steampunk Види Pendant Женска Мажите Подароци P252
zoom_in

Ретро Бронза Зајакот Шупливи Кварц Џеб Види Ѓердан Фоб Синџир Steampunk Види Pendant Женска Мажите Подароци

DEN 158.00 166.56

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики На Производот :
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Бренд Име:
Gorben
Функција:
Зајакот
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
P252
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
0.048 m
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..