• Неодамнешно
Гроздобер Бронза Комунизмот Сртот Советскиот Sickle Чекан Луксузни Римски Numberal Механички Џеб Види Pendant Мажи Жени Подарок Види
zoom_in

Гроздобер Бронза Комунизмот Сртот Советскиот Sickle Чекан Луксузни Римски Numberal Механички Џеб Види Pendant

DEN 927.36

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики На Производот :
Транспарентен Скелет
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Рака Ликвидација Механички
Дијаметар : За 4.7 cm
Дебелина : За 1.4 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
P2083C
Бренд Име:
YISUYA
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Античкиот
Случај Обликот:
Круг

Најдобри понуди..