• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нова мода Лабава Секојдневен Дуксери DJ секси костим врвот Шарени завој суичери улица џез хип хоп танц outwear
zoom_in

2017 Нова мода Лабава Секојдневен Дуксери DJ секси костим врвот Шарени завој суичери улица џез хип хоп танц

DEN 1153.00 1281.12

Количина на стоки
check Тековен


Нова мода Лабава Секојдневен Дуксери DJ секси костим врвот Шарени завој суичери улица џез хип хоп танц outwear
Само Суичери, Не се вклучуваат на другите.
Ако сакате да прилагодено вашиот личен облека(најмалку 10 Парчиња ), ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги исполнуваат осврна на вашите грижи.
Ви благодариме!

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Маскирани:
Yes
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Сали Танц
Шаблон Тип:
Шарени
Облека Должина:
Краток
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
WJ232
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди..