• Намалена цена
  • Неодамнешно
3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Nude_101
zoom_in

3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Nude_101

DEN 92.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен

Ова е слободен пример датотеката за да се тестираат ПРЕЗЕМЕТЕ ТЕСТ симнете примерок датотека и тоа тест ве молиме пред да се купи
100% Услуги На Клиентите Задоволство Гаранција! Она што имате да го изгуби?
1.

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DRA1
CNC или Не:
CNC
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..