• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет Кујна Инка Алатки Садови и Тави за Да се Спречи Spills Кружни Rim Deflector Течни Силикони Инка
zoom_in

Висок Квалитет Кујна Инка Алатки Садови и Тави за Да се Спречи Spills Кружни Rim Deflector Течни Силикони Инка

DEN 56.00 69.60

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Еколошки и Високо квалитетен материјал : употреба со уверување.
Висока еластичност и radian дизајн : спречување на течност од одлевање надвор.
Перат за долго време се користи.
Одлично за кујна течни употреба.
Спецификации :
Предмет : Инка
Материјал : Силикон
Боја : Како на сликата
Тежина : Околу. 35g
1 X Инка

Број На Модел На:
инка
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Colanders & Strainers
Метал Тип:
Силикони
боја:
како Слика
Тежина:
Материјал:

Најдобри понуди..