• Неодамнешно
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Механички Кујна Тајмер Сребро Apple Аларм Потсетник
zoom_in

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Механички Кујна Тајмер Сребро Apple Аларм Потсетник

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Светло Сива
Тип:
Тајмери
сертификација:
CIQ
Функција:
Местење На Време За Потсетник
Фиксен Време:
≤1 часа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Тајмери Тип:
Dial Тајмери
Изглед:
Овошје

Најдобри понуди..